KURSY INDYWIDUALNE 

Zapraszamy na zajęcia indywidualne. To najlepszy sposób, żeby skutecznie nauczyć się języka obcego. Lektor cały czas jest skupiony na Kursancie, a Kursant nie ma możliwości unikania odpowiedzi, licząc na kolegę z ławki 😉

Zajęcia dostosowujemy ściśle do Państwa potrzeb i oczekiwań. Realizujemy zagadnienia, które są zgodne z Państwa preferencjami. W ofercie znajdą Państwo zarówno kursy ogólne, jak również profilowane branżowo.

Zapraszamy na bezpłatną lekcję organizacyjną, podczas której omówimy szczegóły zajęć, sprawdzimy Państwa obecny poziom języka oraz ustalimy terminy spotkań.

Oferta:

Kursy kompleksowe – słownictwo, gramatyka, słuchanie, mówienie, pisanie, czytanie – poziom dostosowany ściśle do umiejętności i wiedzy kursanta.

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim– trenujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rekruterów, analizujemy CV i list motywacyjny, ćwiczymy słownictwo związane z branżą potencjalnego pracodawcy.

Przygotowanie do egzaminów językowych – KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC
Uczymy słownictwa, gramatyki, ćwiczymy odsłuchy, wypowiedzi ustne i pisemne, a jednocześnie uczymy metod rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Przygotowanie wypowiedzi pisemnych – CV, podanie o pracę, korespondencja biznesowa i inne.

Konwersacje – prowadzimy swobodne rozmowy, ale też dyskutujemy na podstawie materiału stymulującego i jednocześnie wprowadzamy nowe słownictwo i wyjaśniamy kłopotliwe struktury gramatyczne.

oraz wszystko to, czego Państwo potrzebują, a co nie zostało tu wymienione 🙂